Wypożyczalnia
sprzętu na Lato

Wypożyczalnie SKIMAX to nie tylko najwyższej jakości sprzęt skierowany do fanów białego szaleństwa. W naszej ofercie posiadamy sprzęt pozwalający czerpać pełnymi garściami także w czasie trwania sezonu letniego. Nosidełka oraz wózki dziecięce tak bardzo przydatne podczas górskich spacerów, czy rowery dla osób spragnionych szybszej jazdy. To wszystko i więcej znajdziesz w naszej ofercie.

Rowery

W naszej ofercie znajdują się rowery, które sprawdzą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Wypożycz jeden z nich i oddaj się przyjemności jaką jest jazda w pięknych okolicznościach przyrody i nie tylko. Nasze rowery sprawdzą się dobrze tak w górach jak i w mieście. Nie czekaj, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

Cena 40-60zł / doba

Rowery Elektryczne

Idąc z duchem czasu do naszej oferty trafiły także nowoczesne rowery elektryczne. Możesz skupić się na tym co dla Ciebie ważne. Daj się ponieść emocją płynącym z jazdy.

Cena 120-170zł / doba

Nosidełka

Nowoczesne, wygodne i trwałe nosidełka dziecięce to najlepsza alternatywa dla rodziców chcących zwiedzać góry razem ze swoimi pociechami. Wygodne i bezpieczne dla rodzica oraz malucha. Nosidełka są przystosowane do każdych warunków jakie mogą nas zaskoczyć podczas górskiej wędrówki. Oprócz tego posiadają one wszystkie niezbędne kieszenie i schowki dzięki czemu nosidełko spełnia również funkcję plecaka turystycznego. Maksymalna waga dziecka do: 22kg.

Cena: 25zł / doba
Podana cena dotyczy jednej doby i maleje w zależności od ilości dni.

Raki/Nakładki

W naszej ofercie znajdują się zarówno zwykłe antypoślizgowe nakładki na obuwie jak również raczki oraz raki, dzięki czemu warunki podłoża nigdy Cię nie zaskoczą, a podróż w góry stanie się znacznie bezpieczniejsza.

Cena: 10-25zł / doba
Podana cena dotyczy jednej doby i maleje w zależności od ilości dni.

Wózki dziecięce

Zapomniałeś wózka, Twoje dziecko jest za małe na dłuższe spacery, a za ciężkie do noszenia. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów wózków dopasowanych do waszych potrzeb.

Cena: od 20zł / doba
Podana cena dotyczy jednej doby i maleje w zależności od ilości dni.

Sklep Sportowy

Zapraszamy do sklepu sportowego, który mieści się w Karpaczu przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 26.

Kontakt

Wypożyczalnia rowerów
Sandra SPA Karpacz

ul. Obrońców Pokoju 5
58-540 Karpacz
godz. 8:00 - 10:00
krisspakul@gmail.com 
+48 604 463 353
homeenvelopephone-handsetmenu-circlecross-circle