Szkoła
narciarska

Szkoła narciarska SKIMAX zrzesza tylko najlepszych instruktorów. Warunkiem jaki musi spełniać każdy instruktor jest: posiadanie wszystkich niezbędnych licencji PZN, PZS, MENiS, doświadczenie min 5 lat jako instruktor, odbycie wszystkich niezbędnych kursów w zakresie pierwszej pomocy, nienaganna prezencja oraz komunikatywność, umiejętności. Całą resztę pozytywnych cech naszej kadry instruktorskiej poznacie na zajęciach.

Szalej
bezpiecznie

Samo wyjście na stok z deską na zajęcia nie zagwarantuje efektu. Nasi instruktorzy zawsze nadzorują odpowiedni dobór i ustawienia sprzętu, jak również wybierają optymalne miejsca na stoku na przećwiczenie poszczególnych ewolucji (ciężko jest ćwiczyć ześlizgi kiedy stok nie posiada nachylenia – to jak uczyć się hamowania stojąc w miejscu). Bezpieczeństwo, dobra zabawa oraz progres to cechy, które charakteryzują nasze zajecia. Zadzwoń i umów się na lekcje – wróć jako snowboardzista :)

Narty od Podstaw

Oprócz nadzoru nad doborem odpowiedniego sprzętu naszym priorytetem jest efektywna metodyka w nauczaniu jazdy na nartach, tak aby progres był jak największy. Ćwiczenia zawsze dobieramy w zależności od indywidualnych predyspozycji kursantów i wiemy, że nie tylko dzieci wolą się uczyć poprzez zabawę. Zapytaj naszego konsultanta o więcej szczegółów.

Kursy
Indywidualne

Kursy indywidualne w przeciwieństwie do pojedynczych lekcji dają 100% gwarancji ukończenia poszczególnych etapów nauki, które z kolei umożliwiają samodzielne już poruszanie się po stoku. W przypadku kursów indywidualnych instruktor skupia całą swoją uwagę tylko na jednym kursancie a rezerwując większą liczbę godzin, mamy pewność dostępności instruktora oraz relatywnie znacznie niższą cenę. Zapytaj o szczegóły - zadzwoń lub napisz.

Szkolenia
Grupowe

Kursy grupowe mają same zalety: najniższa cena, nauka samodzielności, dają możliwość poznania wielu ciekawych ludzi oraz dają możliwość pozalekcyjnych jazd z grupą na tym samym poziomie. Istnieją dwa rodzaje kursów grupowych. Przedszkole narciarskie – wytyczone w optymalnym miejscu oraz odgrodzone od strefy narciarzy dla bezpieczeństwa naszych pociech oraz kursy dla młodzieży i dorosłych.

Cennik

1 godzina 2 godziny 3 godziny 5 godzin
1 osoba 80 zł 150 zł 220 zł 350 zł
2 osoby 120 zł 220 zł 315 zł 500 zł
3 osoby 160 zł 290 zł 420 zł 650 zł
4 osoby 180 zł 330 zł 480 zł 750 zł

Kontakt

ul. Myśliwska 14
58-540 Karpacz
godz. 8:00 - 10:00
ul. Konstytucji 3-go Maja 26
58-540 Karpacz
godz. 10:00 - 18:00
krisspakul@gmail.com 
+48 698 653 421
homeenvelopephone-handsetmenu-circlecross-circle