WYCIECZKA NA ROWERACH ELEKTRYCZNYCH PO KARKONOSZACH

Od: 100,00 zł

Planując wycieczkę na elektryku nic Cię nie ogranicza poza dobą oraz Twoją własną wyobraźnią … no chyba, że nigdy jeszcze nie próbowałeś e-bike lub nie znasz za dobrze terenu.

Cena wycieczki nie obejmuje wypożyczenia roweru. Jeżeli nie masz roweru wypożycz go u nas.

WYNAJMIJ ROWER ELEKTRYCZNY I SKORZYSTAJ Z OFERTY WYCIECZKOWEJ

Rejon KARKONOSZY po POLSKIEJ I CZESKIEJ stronie oferuje świetny teren do uprawiania kolarstwa górskiego na każdym poziomie i według różnych upodobań.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kolarzem górskim, czy też wytrawnym kolarzem enduro, bogata sieć dróg szutrowych, leśnych dróg pożarowych i szlaków pieszych dają nieskończony wybór… a teraz dołóżmy do tego możliwości, jakie dają rowery elektryczne!

Kluczem do udanej wycieczki rowerowej jest znajomość terenu oraz wybór odpowiedniej trasy do swoich umiejętności oraz technicznych możliwości roweru.

Nasi przewodnicy – instruktorzy doskonale znają okolice i w trakcie wycieczek układają trasy przejazdu tak, by nie tylko pokazać najpiękniejsze zakątki naszych gór, ale przede wszystkim, żeby to było przyjemne i bezpieczne doświadczenie dla uczestników.

DLA KOGO NASZ PROGRAM?

  • Dla każdego, kto chce spędzić dzień w górach i dobrze się bawić!
  • Dla osób, które przyjechały w nasze okolice na odpoczynek i chcą je zwiedzieć w najciekawszy sposób - na rowerze!
  • Dla tych, co mają swoje elektryki, ale szukają dobrego przewodnika rowerowego, który pokaże najlepsze trasy i dostosuje je do umiejętności grupy.
  • Dla osób, które już jeżdżą po górach i chcą spróbować jakie możliwości daje rower elektryczny pod okiem instruktora.

Wycieczki zazwyczaj trwają 4-5h i w tym czasie grupa pokonuje średnio 30-40km oraz 900-1200m przewyższenia, w zależności od umiejętności oraz warunków.

W trakcie wycieczki przewodnik – instruktor udziela niezbędnych wskazówek dotyczących techniki jazdy, a także bezpieczeństwa.

CO POTRZEBUJESZ ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?

  • wygodny strój sportowy, buty na płaskiej podeszwie (najlepiej twardej),
  • okulary (nie mus, ale dobra praktyka),
  • kask (jeżeli nie masz, wypożyczymy Ci w ramach wycieczki),
  • jeżeli masz – rękawiczki rowerowe (ale bez nich też się da),
  • cienka kurtka lub bluza na wszelki wypadek,
  • dobry humor!

Każdy, kto jeździ na rowerze poradzi sobie z programem. Wycieczki prowadzą doświadczeni kolarze górscy, najczęściej byli zawodnicy MTB, którzy nie tylko zaplanują odpowiednią trasę do umiejętności grupy, ale także rozwiną Wasze umiejętności. Trasa jest ustalana na bieżąco przez instruktora w zależności od poziomu grupy oraz warunków panujących na szlakach. Gwarantujemy dobrą zabawę zarówno tym, co już posiadają doświadczenia, jak i tym, co dopiero zaczynają przygodę z kolarstwem górskim. Wycieczki prowadzone są leśnymi drogami pożarowymi, szutrówkami i  bocznymi drogami asfaltowymi, z pominięciem trudnych, technicznych elementów zjazdowych. W trakcie wycieczki jest czas na odpoczynek oraz przekąskę.

menu-circlecross-circle