Wypożyczalnia
sprzętu zimowego

Wypożyczalnie SKIMAX to ponad 20 lat doświadczenia. Wiemy, że sprzęt narciarski i snowboardowy jaki wypożyczamy w dużej mierze zadecyduje o tym, czy nasi klienci dalej będą chcieli kontynuować przygodę na śniegu, dla tego w naszych wypożyczalniach znajduje się tylko sprawdzony sprzęt marek z najwyższej półki. Przyjdź do nas i przekonaj się.

Sanki

Wypożyczalnia na ul. Myśliwskiej 14

OBOK DOSTĘPNA GÓRKA NA SANKI!!!

CENNIK:
Sanki standardowe: 30zł / doba
Sanki solidne (idealna na kulig): 40zł / doba
Sanki z pchaczem, oparciem oraz śpiworkiem: 40zł / doba

RAKI

Możliwość wypożyczenia bądź zakupu.

CENNIK:
Raczki Rapex: 20zł / doba
Raczki clibing: 30zł / doba

Komplety
kombinezony

Wszystkie komplety narciarskie są przygotowane do jazdy, sprawdzone zestawy i marki. Posiadamy całe zestawy narciarskie (narty, buty, kije, kaski i odzież) dla najmłodszych oraz starszych i bardzo dużych osobników. W ofercie również sprzedaż. Zadzwoń i zapytaj, bądź po prostu odwiedź jeden z naszych punktów w Karpaczu.

Cennik

Komplet "Dzieci" + Kask Gratis 35 zł / doba
Komplet "Dorosły" 45 zł / doba
Kombinezon - kurtka + spodnie 30-50 zł / doba
Snowboard komplet z butami 50 zł / doba

Narty/Snowboard

Sprzęt snowboardowy dla małych i dużych, dla początkujących i zaawansowanych riderów. Nasze wypożyczalnie posiadają w ofercie tylko i wyłącznie sprzęt sprawdzony, sprzęt renomowanych marek w najlepszych cenach. Posiadamy także możliwość handlu hurtowego i detalicznego nowych i używanych modeli, dzięki współpracy z firmą SKIFACTOR.

Serwis

Ostrzenie krawędzi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu sprzętu do sezonu, warunków i umiejętności. Ostrzymy pod Twoim kątem, maszynami renomowanych szwajcarskich firm oraz na życzenie robimy też to ręcznie. Wyprowadzenie krawędzi, utwardzenie i konserwacja. Zapytaj o szczegóły.

Smarowanie dla poślizgu

Wiemy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie ślizgu do podłoża. Smarujemy i renowujemy wszystkie rodzaje ślizgów. Twoja narty bądź deska nie chcą jechać? Klei Ci się śnieg a może wjechałeś na kamień. Jesteśmy od takich właśnie problemów. Serwis SKIMAX zaprasza.

Pełna konserwacja

Konserwacja sprzętu narciarskiego to podstawa do utrzymania go w doskonałym stanie, nawet przez wiele lat. Po zakończonym sezonie zapraszamy do naszego serwisu na: przegląd i smarowanie poszczególnych elementów wiązań narciarskich, konserwację ślizgu przed wyschnięciem, konserwację krawędzi przed korozją oraz kawę :). Zapraszamy do jednego z naszych punktów.

Obsługa Grup

Specjalne ceny
Ceny dopasowane indywidualnie
Szybka obsługa
Szybka i profesjonalna obsługa
Także w języku angielskim
Klientów obsługujemy także w języku angielskim

Kontakt

ul. Myśliwska 14
58-540 Karpacz
godz. 8:00 - 10:00
krisspakul@gmail.com 
homeenvelopephone-handsetmenu-circlecross-circle